به گزارش روابط عمومی هیات جودو خراسان رضوی،مجيد زارعيان در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون جودو، جوجيتسو و كوراش بيان كرد: اردوي مشترك پنج نماينده ايران به همراه تيم هاي برزيل ، گرجستان ، اسلواكي ، تاجيكستان ، كوزوو و سه تيم از آلمان در كمپ تمريني برلين در سه نوبت و بسيار پرفشار در حال پيگيري است.
وي افزود: كمپ تمريني ٤٧ كيلومتر با شهر برلين فاصله مكاني دارد و شرايط براي تمرين كردن به خوبي مهياست ، از آنجا كه آلماني ها رقابت هاي حساسي را پيش رو دارند ، اهميت ويژه اي براي اين اردو قائل هستند و آن را با جديت دنبال مي كنند.
سرمربي تيم ملي خاطرنشان كرد: در كمپ آلمان ، سه نوبت پرفشار تمرين داريم و يك نوبت در اختيار مربي است كه معمولا وزنه مي زنيم . تمريناتمان به ١٢ رندوري هم مي رسد و با شدت بالا انجام مي شود.
زارعيان درخصوص وضعيت پنج جودوكار ايران گفت: تمام تلاشمان اين است كه جودوكاران كشورمان بيشترين بهره را از اين كمپ ببرند چرا كه قهرمانان خوبي در آن تمرين مي كنند . اميدواريم هم سه جودوكار تيم ملي جوانان و هم ملايي و محمدي بريمانلو در مسابقات آتي از آنچه در اين تمرينات فراگرفته اند ، به خوبي بهره ببرند و بتوانند مدال هاي خوش رنگي را براي ايران به ارمغان آورند.