دپارتمان گرافیک

در عصری که هر لحظه شاهد تولد کسب و کار جدیدی هستیم و سازمان‌ها در رقابت برای معرفی محصولات یا خدمات خود هستند،چگونه دیده شدن اهمیت بسیاری دارد دقیقا در همین نقطه است که نقش گرافیک به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارها  برای تجاری‌سازی هر برند پا به میدان می‌گذارد.
تیمی مجرب از طراحان گرافیک در کنار یک بازاریابی استراتژیک، سبب می‌شود تا جذب مخاطب و فروش بیشترخدمت ومحصول را درپی داشته باشد .

 
تیم متخصص هنرمندان فراهنگ در دپارتمان گرافیک علاوه برارائه خدمات در طراحی گرافیک محیطی (شامل طراحی بیلبورد، استرابرد، عرشه پل و...) و طراحی صفحات فضای مجازی به صورت دو بعدی، سه بعدی، موشن گرافیک و..  دغدغه های صاحبان کسب وکار را در طراحی بسته‌بندی محصولات‌شان نیز مرتفع می‌کنند و به صورت تخصصی،  طراحی هویت بصری و سازمانی شامل لوگو، رنگ، اقلام اداری و اطلاع‌رسانی، انتخاب نوشتار، پترن و رایحه سازمانی و ... را نیز به عهده دارد.

همچنین این دپارتمان با ایده پردازی ،طراحی وتدوین برندبوک (راهنمای جامع برند) سبب می شود تا هماهنگی  وهارمونی مدون در پیکره برندها شکل بگیرد این هارمونی  وهماهنگی به همراه هویت بخشی  ودستورالعمل های مختلف سازمانی و برون سازمانی باعث پویایی برند به ثمرنشستن هدفمند پروسه برندینگ ،تعامل ویژه با مخاطب و ماندگاری در ذهن مشتریان می شود.

دپارتمان گرافیک

پهنه رنگ وطرح